كيفية شراء عقار في تركيا

كيفية شراء عقار في تركيا

 عملية شراء عقار في تركيا

بسیاری از سرمایه گذاران از نحوه خرید ملک در ترکیه سوال می کنند. این سوال پس از تقاضای زیاد خارجی ها برای خرید ملک در ترکیه مطرح شد. 

برای اینکه نعمت را به کابوس تبدیل نکنید، باید راه صحیح خرید ملک در ترکیه را بدانید، بنابراین گروهی از مشاوران املاک در املاک الهدی این راهنما را در خدمت شما قرار می دهند که شامل مهمترین جنبه هایی است که شما می توانید از آن استفاده کنید. قبل از شروع فرآیند خرید ملک در ترکیه باید در نظر داشته باشید تا به یک تجربه رضایت بخش دست یابید و بیشترین رضایت ممکن را به دست آورید. 

1- قبل از خرید ملک در ترکیه اهداف خود را تعیین کنید

قبل از ورود به سفر جستجوی گزینه های مناسب برای خود، که ممکن است در آن گم شوید، با شفافیت کامل از خود بپرسید که چه می خواهید؟

 آیا به منظور سرمایه گذاری در ترکیه ملک می خرید یا برای اخذ تابعیت ترکیه یا برای زندگی در ترکیه که می خواهید در کدام مناطق ملکی بخرید و سوالات مشخص و واضح دیگر. 

و فرض کنید بدون اینکه اهداف خود را به طور واضح مشخص کنید به سمت فرآیند تحقیق می روید، سپس خود را در مقابل گزینه های جذابی خواهید دید که بر ثبات شما در تصمیم نهایی تأثیر می گذارد. 

برای جلوگیری از نوسان بین گزینه ها بدون فرود در یک ملک خاص، فقط باید اهداف و علایق خود را با جزئیات مشخص کنید، در حالی که بودجه خود را به طور دقیق تعریف کنید تا با گزینه های بعدی که کاملاً استانداردهای شما را برآورده نمی کنند و توانایی مالی شما را برآورده نمی کنند، برخورد نکنید.   

2- معامله با یک شرکت املاک معتبر 

قبل از اینکه به خرید ملک در ترکیه فکر کنید، باید با یک شرکت املاک معتبر معامله کنید زمان هایی که خرید ملک به تنهایی اقدامی هوشمندانه تلقی می شد ، مدت هاست گذشته است ، برعکس ، کمک گرفتن از یک شرکت املاک و مستغلات به شرطی که قابل اعتماد باشد برای رسیدن به تمام اهداف مورد نظر شما تبدیل شده است. برای خرید ملک در ترکیه، بنابراین مطمئن شوید که همیشه جستجوی خود را بر روی یک شرکت املاک معتبر متمرکز کنید.  

مشاوران املاک به شما کمک می کنند تا گزینه های خود را به روشی که برای شما مناسب است بررسی کنید. اهداف خود را به ما بگویید و ما تمام تلاش خود را برای رسیدن به آنها انجام خواهیم داد. اما اگر گزینه‌های شما در بازار موجود نباشد، اطمینان حاصل می‌کنیم که به گزینه‌هایی هدایت می‌شوید که به تصور شما نزدیک‌تر هستند و دارای مزایایی هستند که انتظارش را نداشتید.  

ما در بیت الهدی، قانونی بودن تمامی مراحل مالکیت شما در ترکیه را تعیین خواهیم کرد. ما همچنین در مرحله پس از فروش به شما کمک خواهیم کرد تا ملک خود را مدیریت کنید و به اهداف مسکونی یا سرمایه گذاری خود برسید، چه تصمیم به زندگی در ترکیه داشته باشید و چه می خواهید به کشور خود بازگردید، ما تمام شرایط آسایش، لوکس بودن را برای شما فراهم خواهیم کرد. و موفقیت  

3- آمدن به ترکیه 

اکنون زمان آن است که به ترکیه بیایید و نحوه خرید ملک در ترکیه را یاد بگیرید. پس از یافتن آژانس املاک و مستغلات مناسب در ترکیه، زمان آن فرا می رسد که بر اساس داده ها و گزینه هایی که از طریق مشاوره املاکی که آنلاین دریافت کرده اید، به ترکیه نقل مکان کنید. 

ما در الهدی خدمات با کیفیتی را به شما ارائه می دهیم. ورود شما به ترکیه را هم از نظر پذیرایی آسان و در عین حال لذت بخش می کندشخص خیلی مهم در فرودگاه، اقامت در هتل 5 ستاره، حمل و نقل، تفسیر، گردشگری ترکیه، تورهای ملکی و .... 

4- تورهای ملکی قبل از خرید ملک در ترکیه

پس از مشاهده فیلم ها و تصاویر پروژه های آنلاین به منظور خرید خانه در ترکیه و یا ملک در ترکیه، با در نظر گرفتن مشاوره هایی که از آنها بهره مند شده اید، پروژه های متناسب با اولویت خود را انتخاب کنید. 

در سرمایه گذاری املاک الهدی، ما برنامه تور املاک و مستغلات را به شیوه ای کارآمد هماهنگ می کنیم تا در یک روز بین پروژه هایی که نزدیک به یکدیگر هستند حرکت کنیم .  

سوار بر یک خودروی لوکس و با همراهی ماهرترین و با تجربه ترین نمایندگان فروش ما، شما را در تورهای ملکی برجسته همراهی می کنیم که در آن مزایا و معایب هر پروژه را به طور جداگانه توضیح می دهیم و منطقه ای را که در آن واقع شده است با بررسی دقیق بررسی می کنیم. 

نمایندگی های فروش در سرمایه گذاری املاک الهدی به دلیل ارتباط قوی که کارشناسان فروش را با شرکت های مختلف ساختمانی در ترکیه گرد هم می آورد، تمامی اطلاعات مربوط به پروژه را با شفافیت و اعتبار با مذاکره تضمینی در مورد قیمت ها در اختیار شما قرار می دهند. 

5- بازرسی املاک در ترکیه

فرآیند بازرسی و بازرسی املاک و مستغلات در ترکیه بیشتر به سمت املاک مستعمل گرایش دارد، زیرا برای برجسته کردن عیوب و کاستی ها نیاز به تجربه دارد. 

کارشناسان املاک در سرمایه گذاری املاک الهدی به شما کمک می کنند ملکی را که قصد خرید آن را دارید به دقت بررسی کنید تا مزایا و معایب آن را مشخص کنید. و همچنین به منظور تسهیل مالکیت مطمئن شما از ملک در صورتی که ارزش خرید داشته باشد.

به طور کلی، پروژه های جدید املاک و مستغلات نیازی به این نوع بازرسی و بررسی ندارند، اما این فرآیند به کسانی که مایل به خرید املاک قدیمی یا مستعمل در ترکیه هستند هدایت می شود. 

6- عقد قرارداد خرید ملک در ترکیه 

ما در سرمایه گذاری املاک الهدی تمامی مراحل اداری و قانونی را به منظور پایان دادن به پروسه مالکیت در ترکیه و امضای قرارداد خرید و در نتیجه اخذ سند یا سند کامل انجام خواهیم داد.  

برای اطمینان از کلیه اقدامات شما در انتقال صحیح مالکیت و مطابق با چارچوب های قانونی، بهترین وکلای املاک در ترکیه را برای پیگیری کلیه امور مربوط به تحویل ملک و اعتبار اسناد و مدارک در خدمت شما قرار می دهیم. و قرارداد فروش که باید شامل تمام نکات مورد علاقه شما و شرایط توافق شده شما با فروشنده باشد.  

فرآیند انتقال مالکیت در ترکیه به طور کلی بین 3 تا 4 هفته طول می کشد که شامل تورهای ملکی، مذاکره، امضا و پرداخت پول "نقد یا اقساط" و ... می شود. 

7- ثبت سند مالکیت 

تکمیل فرآیند خرید ملک در ترکیه تا لحظه ای که سند مالکیت در اداره مالیات محلی ثبت نشده است نهایی نمی شود. 

در الهدی به شما کمک می کنیم تا به مرحله ای مطمئن دست یابید، زیرا سند مالکیت یا سند مالکیت یکی از اسناد اصلی در فرآیند خرید است و برای مرحله پس از اکتساب مهم است. 

ما مترجمان خود را که به بیش از یک زبان خارجی صحبت می کنند، با ترجمه تمام موارد سند مالکیت به صورت حرفه ای و معتبر در خدمت شما خواهیم بود. 

8- افتتاح حساب بانکی و پرداخت هزینه ها 

مالکیت در ترکیه مستلزم آن است که یک حساب بانکی یا حساب بانکی باز کنید، چیزی که برای شما اهمیتی ندارد، زیرا سرمایه گذاری املاک الهدی از لحظه دریافت شماره مالیاتی خود از طریق تمامی موارد، خدمات را از طرف شما به شما ارائه می دهد. مدارک لازم برای افتتاح حساب در یکی از بانک های ترکیه مناسب جهت راهنمایی مالی شما .  

همچنین کارشناسان ما شما را در تمامی امور مربوط به اولین سپرده در بانک که قابل استرداد است علاوه بر سایر عملیات ارائه شده توسط بانک راهنمایی خواهند کرد .  

 

خدمات سرمایه گذاری در املاک الهدی شامل پرداخت هزینه های مختلف اعم از آب، برق، اینترنت، گاز یا درآمد می شود، علاوه بر این به شما کمک می کند تا در صورت انتخاب ملک قدیمی و غیره، بیمه نامه زلزله دریافت کنید.